کمد اداری – طراحی ، تولید و اجرای انواع کمد اداری

کمد اداری شامل انواعِ کتابخانه ، فایل ، شلف و کرِدِنزا (Credenza) ، در طرح های کلاسیک ، مدرن و تلفیقی ، از جنس چوب ، فلز و ام دی اف به اضافه شیشه یا به صورت ترکیبی ، در مجموعه نوین پارتیشن ، عرضه می گردد.

مشاهده نمونه کارها

هماهنگ با دیزاین داخلی | متناسب با کاربری سازمانی | قیمت کاملا رقابتی

تمامی انواع کمد اداری را هماهنگ با دیزان داخلی فضای کاری شما ، طراحی ، تولید و اجرا می کنیم. محصولات نوین پارتیشن ، همگی ، متناسب با کاربری سازمانی مشتریان گرامی و کاملا ارگونومیک ساخته می شوند.  تنوع طرحهای ما این امکان را می دهد که کمدهایی کاملا سازگار با طیف وسیع سلایق مشتریان گرامی ارایه دهیم. تمامی این محصولات در مجموعه نوین پارتیشن تولید می شود و به همین دلیل قیمت تمام شده تا 30 درصد کاهش یافته و قیمت نهایی محصولات در مقایسه با سایر برندها ، کاملا رقابتی و اقتصادی است.

چرا باید نوین پارتیشن را انتخاب کنید؟

به هشت دلیل بسیار ساده  ، توصیه می کنیم کمدهای اداری و همچنین سایر مبلمان اداری مورد نیاز خود را از مجموعه نوین پارتیشن تهیه فرمایید.

 • قیمت های کاملا رقابتی

 • 36 ماه ضمانت نامه معتبر شرکتی

 • طراحی زیبا ، ارگونومیک و اختصاصی

 • صفر تا صد ، در کوتاه ترین زمان ممکن

 • اجرای دقیق استانداردها و جزییات

 • استفاده از مرغوبترین متریال

 • گارانتی تمامی یراق آلات

 • تضمین قیمت و ارایه فاکتور رسمی

استانداردهای نوین پارتیشن در طراحی ، تولید و اجرای کمد اداری؟

همه تلاش ما در این مجموعه ارایه محصولی کاملا رقابتی است ، هم از نظر کیفیت ، هم از نظر قیمت و هم از نظر خدمات پس از فروش. به همین دلیل ، بالاترین اولویت ما در تولید و ارایه محصولات ، پایبندی به استانداردهای حرفه ای نوین پارتیشن است.

استانداردهای مشاوره

مشاوره رایگان و تخصصی در دو مرحله تلفنی و حضوری انجام می شود. کارشناسان ما ، پس از مشاوره تلفنی ، به محل اعزام و طراحی داخلی و کاربری محل را به طور دقیق بررسی می کنند. سپس بر اساس سلیقه شما مشتری گرامی طرح های مناسب را ارایه و نهایی خواهند کرد. در پایان هم ابعاد محل را ، جهت ارایه به واحد طراحی و ساخت ، اندازه گیری و از فضای داخلی در حد نیاز به صورت عکس و فیلم ، تصویر برداری می کنند. در تمامی این مراحل نیز در زمینه همه جزییات ، اعم از طراحی ، متریال ، براورد قیمت ، زمان تحویل و گارانتی محصول ، توضیحات لازم را ارایه کرده و پاسخگوی همه سوالات شما خواهند بود.

استانداردهای طراحی

در واحد طراحی ، بر اساس گزارش دقیق مشاوره حضوری و تصاویر این جلسه ، طراحی کامپیوتری انجام می شود و بلافاصله جهت رفع اشکال و ملاحظات نهایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. طراحی کاملا هماهنگ با دیزان داخلی فضای مورد نظر ، اعمال دقیق معیارهای ارگونومی و معیارهای زیبایی شناسی و منطبق با سلیقه مشتریان گرامی انجام می شود. در پایان ، پس از انجام اصلاحات نهایی مد نظر تان ، طرح با جزییات کامل به امضای شما خواهد رسید و به واحد ساخت و تولید ارجاع داده می شود. اگر هم طرح های آماده قبلی را پسندیده باشید ، همان طرح ها را به تاییدتان رسانده و سفارش ساخت صادر می شود.

استانداردهای قرارداد و فروش

در این مرحله براورد نهایی قیمت انجام شده و قردادی شامل تعهداد کامل ما ، اعم از طرح نهایی ، متریال مورد استفاده ، تضمین ها و گارانتی ها و همچنین نحوه پرداخت شما مشتری گرامی ، تنظیم و به امضای طرفین خواهد رسید.

استانداردهای ساخت و تولید

 1. استفاده از مرغوب ترین متریال و یراق آلات
 2. استفاده از تجهیزات و ماشین آلات به روز و مناسب ترین روش های تولید
 3. نهایت دقت در برشکاری ، نهایت ظرافت در اتصال و نصب اجزا و اعمال دقیق استانداردهای انطباقات
 4. سرعت در انجام کار و اتمام و تحویل در زمان مقرر

با اعمال دقیق انطباقات در مرحله طراحی و ساخت ، اجزا متحرک ، مانند درب های لولایی ، کشوها و دربهای کشویی در کلیه محصولات ما ، کاملا تراز هستند ، به هیچ وجه لقی و گپ ندارند و بسیار روان حرکت کرده و هرگز گیر نمی کنند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

به دلیل کیفیت متریال مورد استفاده و کیفیت ساخت و تولید ، با کمال اطمینان محصولاتمان را 36 ماه گارانتی می کنیم و ضمانت نامه معتبر رسمی خدمت شما مشتری گرامی ارایه خواهیم کرد. این گارانتی شامل یراق آلات هم خواهد شد. شرایط و جزییات گارانتی به طور دقیق در ضمانت نامه درج می گردد.

سوالات متداول در خصوص کمد اداری

نوع متریال ، بیشترین نقش را در قیمت تمام شده بازی می کند. علاوه بر آن ، تعداد کشوها و فایل ها ، تعداد درب ها ، نحوه قفسه بندی ، تعداد و نوع یراق آلات و طرح کلی کمد اداری در هزینه نهایی نقش دارند. همانطور که مشخص است ، قیمت نهایی را بر اساس طرح نهایی می توان براورد کرد.

قیمت تمام شده کلیه محصولات ما بر اساس تعرفه های مصوب اتحادیه است. به همین دلیل برای شما مشتریان گرامی فاکتور رسمی صادر خواهد شد. به علاوه ، در صورت نیاز ، پیش از نهایی شدن قرار داد ، پیش فاکتور نیز صادر خواهد شد. البته در صورت ارایه فاکتور رسمی ، 9 درصد ارزش افزوده به قیمت تمام شده ، اضافه خواهد شد.

نخست مشاوره تلفنی انجام می شود. سپس کارشناس ما جهت بازدید فنی محل ، ارایه مشاوره حضوری و هماهنگی برای طرح اولیه به محل شما اعزام می شود. در مرحله بعد واحد طراحی ، طرح کامپیوتری اولیه را برای شما ارسال و نکات مورد نظر شما را در آن اعمال می کند. پس از آن طرح نهایی به تایید شما رسیده و قرار داد امضا می شود. سپس کمدهای اداری یا اجزا آنها در واحد ساخت و تولید آماده و به محل ارسال می شوند. در نهایت هم اجرا و نصب در محل انجام خواهد شد و به تایید نهایی شما مشتری گرامی خواهد رسید.

تمامی محصولات ما به مدت 36 ماه گارانتی دارد. این گارانتی شامل تمامی یرق آلات هم خواهد شد. شرایط گارانتی در ضمانت نامه معتبر رسمی درج شده و پس از تحویل نهایی محصول ، تقدیم شما خواهد شد.

در حال حاضر محبوب ترین متریال برای کمد اداری ، انواع ام دی اف است. به این دلیل که از چوب و فلز هر دو ، هم ارزانتر است و هم سبک تر. تنوع بسیار بیشتری هم دارد. اما گاهی دیزان داخلی ، نوع کاربری و سلیقه مشتری ایجاب می کند که از متریال های دیگر و حتی از متریال تلفیقی استفاده کنیم. به همین دلیل ، بهترین متریال ، علاوه بر بودجه ، به شرایط محل مورد نظر و نوع کاربری و سلیقه مشتریان گرامی بستگی دارد.

کردنزا در اصل کمد اداری کم ارتفاع و جمع و جوری است که علاوه بر کاربردی بودن ، جلوه بسیار زیبایی به فضای کاری می دهد. این کمدها می توانند به صورت ویترین یا کتابخانه یا حتی کمد کشو دار طراحی شوند. معمولا از کردنزا در اتاق مدیران استفاده می کنند ، به همین دلیل به کتابخانه مدیریتی هم معروفند. گاهی به کردنزا ، کنسول هم می گویند که البته اصطلاح درستی نیست ، کردنزا با کنسول فرق دارد.

سایر محصولات نوین پارتیشن

در مجموعه نوین پارتیشن ، محصولات متنوعی در زمینه مبلمان اداری تولید و اجرا می شود. یکی از این محصولات پارتیشن های اداری است که دو نوع عمده دارد. پارتیشن شیشه ای و پارتیشن ام دی اف.

 • پارتیشن شیشه ای طرح استیکر
 • پارتیشن شیشه ای طرح استیکر
 • پارتیشن شیشه ای طرح استیکر

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن اداری شیشه ای در مجموعه نوین پارتیشن در دو نوع عمده عرضه می شود:
1. پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس
2. پارتیشن شیشه ای دو جداره با فریم آلومینیومی
برای اطلاع بیشتر از تفاوت این دو نوع پارتیشن شیشه ای ، قیمت تمام شده و جزییات فنی هر یک از آنها به صفحه پارتیشن شیشه ای مراجعه فرمایید.

 • MDF partition
 • پارتیشن تمام ام دی اف دوجداره
 • mdf office partition

پارتینش ام دی اف دو جداره

پارتیشن های اداری ام دی اف نوین پارتیشن ، بنا به سلیقه و خواست مشتریان گرامی ، به صورت تمام ام دی اف یا ترکیب ام دی اف و شیشه اجرا می شود. قیمت تمام شده این دو مدل پارتیشن ام دی اف تفاوتی با هم ندارد. برای اطلاع از جزییات بیشتر و مشاهده نمونه کارها ، به صفحه پارتیشن ام دی اف مراجعه فرمایید.